Üyelik Girişi
Reklam Alanı

Site Haritası
Saat

Anasayfa

 
 İlk aday Sami Mendi
Arşiv >>  

Resmi Facebook Sayfamız İnadına Taşlı Since 1965 --> GaziOsmanPaşamız -- Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadı Hareket 13:00 Kahve önü !!

Taraftarlar Derneğimiz Tarafından Düzenlemiş Olduğumuz İftar Yemeği Organizasyonuna Katılan Belediye Başkanımız Syn. Erhan EROL'a, Kulüp Başkanımız ve Yönetim Kadromuz'a, Futbol Takımımızın Teknik Heyeti ve Futbolcu Kadromuz'a, Fenerbahçe, Galatasaray Tribün Mensuplarına İstanbul Semt Tribünlerinden Eyüpspor, Güngörenspor, Tepecikspor, Kırklarelispor, Küçükköyspor, Sultangazispor, Arnavutköyspor, Tribün Liderlerine ve Mensuplarına , Tüm Gaziosmanpaşalı Tribüncü Kardeşlerimize Ayrıca Organizasyonumuza İlgi Gösteren Yerel ve Ulusal Basın Temsilcilerine Bu Anlamlı Birlik ve Beraberlik Buluşmamızda Bizlerle Beraber Oldukları İçin Teşekkür Ederiz.
Gaziosmanpaşaspor Taraftarlar Derneği Tarafından 31.07.2013 Çarşamba Günü Gaziosmanpaşa Stadyumunda İftar Yemeği Organizasyonu Düzenlenecektir. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Erhan EROL, Gaziosmanpaşa Spor Kulübü Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz, Gaziosmanpaşaspor Teknik Ekip ve Futbolcu Kadrosumuz, İstanbul Semt Tribünlerinin Temsilci ve Mensuplarınında Katılacağı Bu Önemli Organizasyona Tüm Gaziosmanpaşaspor Taraftarları Davetlidir.
01.08.2013
26.07.2013
Futbol Şube Sorumlumuz ve Genel Kaptanımız Sami MENDİ Başkanlığında Yürütülen Transfer Çalışmalarında Geçtiğimiz Sezon Futbol Takımımızda Olan Oyuncularımızdan Ethem Yılmaz (Eyüpspor), Onur GARİP (Hatayspor), Özgür YILMAZ (Giresunspor), Ramazan KARACA (Tarsus İY), Berk BARAN (İnegölspor), Gökhan ÜNVER (Tarsus İY), Fatih Öztürk (Hatayspor), Ekrem Kerem TÜRKER ( Sözleşme Fesih) Yolu İle Takımızdan Ayrılmışlardır. Kendilerine Futbol Takımımız İçin Göstermiş Oldukları Emeklerden Dolayı Teşekkür Ederiz. Futbol Transfer Komitemizin Görüşmekte Olduğu ve Transferi Kesinleşen Oyuncuların Listesi En Kısa Süre İçinde Kamuoyu İle Paylaşılacaktır.
2013-2014 Futbol Sezonunda Beyaz Grupta Mücadele Edecek Olan Futbol Takımımızda Teknik Direktörlüğe Deneyimli Hoca Taşkın GÜNGÖR ve Ekibi Getirilmiştir.Teknik Kadromuza Yeni Sezonda Başarılar Dileriz.
20.07.2013
17.07.2013
Futbol Takımımızda Yapılan Olağanüstü Kongrenin Katılımın Az Olması Sebebi İle İptal Edilmesi Sonucunda Mevcut Yönetim Kurulu Toplanarak Gelecek Dönemde'de Başkanlık Görevinin Sayın Mehmet ÖZTÜRK ve Ekibine Verilmesini Kararlaştırmıştır. Ayrıca Bu Oluşuma Belediye Başkanımız Sayın Erhan EROL'unda Destekleri ve Katkıları Alınarak Mevcut Yönetimle Tam Bir Görüş Birliğine Varılmıştır. Yeni Yönetim Kurulunun En Kısa Süre İçinde Toplanarak Görev Dağılımının Yapılması ve Transfer Sürecine Girilmesi Planlanmıştır.
2013-2014 Futbol Sezonu Grup Kuraları Bugün Ataköy Olimpiyatevinde Düzenlenen Törenle Belirlendi. Futbol Takımımız Önümüzdeki Sezon Beyaz Grupta Mücadele Edecektir.
14.07.2013
11.07.2013
Sevgili Gaziosmanpaşalılar Bilindiği Üzere Kulübümüzün Olağanüstü Kongre Tarihi Divan Kurulunun Belirlemiş Olduğu 5 Temmuz Cuma Günü Saat 18:00'da Gaziosmanpaşa Kültür Merkezinde Yapılacaktır. Hepimizin Ortak Düşüncesi ve Arzusu Gaziosmanpaşamızın Güçlü Bir Yönetim Güçlü Bir Ekip Parolasıyla Tüm Semtin El Ele Verdiği Bir Ortamda Bir Üst Lige Çıkacak Mücadeleyi Göstermesi ve Gelecek Sezonu Şampiyon Olarak Tamamlayıp Gaziosmanpaşamızı Hak Ettiği 1. Ligde Görmektir. Bu Bağlamda Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Erhan EROL'da Seçilecek Olan Yönetime Tüm Desteği Vereceğini Açıklamış ve Kongreye Katılma Kararı Almıştır. Bizlerde Gaziosmanpaşa Taraftarlar Derneği Olarak 5 Temmuz Cuma Günü Saat 18:00'da Gaziosmanpaşa Kültür Merkezinde Buluşuyoruz. İnanıyoruz ki Gaziosmanpaşamız İçin En Güçlü Yönetim Seçilecek, İnanıyoruz ki Tüm Semt Birlik Beraberlik İçinde Kenetlenecek, İnanıyoruz ki O Sene Bu Sene, İnanıyoruz ki Şampiyonluk Gelecek Semtimize....
Gaziosmanpaşaspor'da uzun süreden beri yapılması gündemde olan olağanüstü kongrenin 5 temmuz saat 18:00'da Gaziosmanpaşa Kültür Merkezinde yapılması kararlaştırılmıştır.Tüm spor kamuoyuna duyurulur
04.07.2013
10.06.2013
Gaziosmanpaşamız ve Küçükköy Tribünleri Arasında Daha Önceki Günlerde Tribün Liderleri Arasında Başlatılan Dostluk Buluşması Bugün İstanbul Boğazında Teknede Yapılan Kahvaltı Organizasyonuyla Örnek Bir Dayanışma Havasında Geçerek Tüm Spor Kamuoyuna İlan Edildi. Ayrıca Yapılan Organizasyona Katılan Belediye Başkanımız Sayın Erhan EROL ve Başkan Yardımcıları, Futbol Kulübümüzün Genel Kaptanı Sami MENDİ, Futbol Kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin SOLMAZ, Gaziosmanpaşaspor Tribün Liderleri Murat Reis ve Darbeli Serdar, Küçükköyspor Tribün Lİderi Tatar Ramazan Günün Önemi Hakkında Konuşmalar Yaparak Başlatılan Dostluğun Önemi Hakkında Mesajlar Verdiler. Yazının Devamı
Tribünler Arası Dostluk Sürecinde Bu Akşam Gaziosmanpaşa ve Eyüpspor Tribün Grupları Arasında Eyüp Bahariye Spor Tesislerinde Oynanan Dostluk Maçı 2 - 2 Beraberlikle Sonuçlanmıştır. Bizleri Dostça Karşılayıp Misafir Eden Başta Eyüpspor Tribün Lideri Suat Reis ve Tüm Tribün Mensuplarına Teşekkür Ederiz
02.06.2013
29.05.2013
 4  ...


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret37927
Reklam Alanı

Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 24° 13°
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.12842.1322
Euro2.94112.9464